Overzicht ploegen

Een overzicht van al onze ploegen: senioren, dames en jeugd (provinciaal en regionaal).

1ste ploeg (2P-A)

Trainingen op dinsdag en donderdag van 19.45 t.e.m. 21.30
Thuiswedstrijden op zaterdag om 20.15 (na B-ploeg)

Senioren-B (4P-C)

Trainingen op dinsdag en donderdag van 19.45 t.e.m. 21.30
Thuiswedstrijden op zaterdag om 18.00 (voor A-ploeg)

Dames (V3P-B)

Trainingen op maandag en woensdag van 19.40 t.e.m. 21.00
Thuiswedstrijden op vrijdag om 20.00

Zaterdagreserven (Res-A)

Trainingen op dinsdag en donderdag van 19.45 t.e.m. 21.30
Thuiswedstrijden op vrijdag om 20.00

Zondagreserven (Res-B)

Training op donderdag om 21.00
Thuiswedstrijden op zondag om 9.30

U17A

Trainingen op maandag van 19.40 t.e.m. 21.00 en donderdag van 19.30 t.e.m. 21.00
Thuiswedstrijden op zaterdag om 9.30

U17B

Trainingen op maandag van 19.40 t.e.m. 21.00 en donderdag van 19.30 t.e.m. 21.00
Thuiswedstrijden op zaterdag om 15.00

U15A

Trainingen op maandag en woensdag van 19.40 t.e.m. 21.00
Thuiswedstrijden op zaterdag om 15.00

U15B

Trainingen op maandag en woensdag van 19.40 t.e.m. 21.00
Thuiswedstrijden op zaterdag om 9.30

U13

Trainingen op maandag en woensdag van 19.40 t.e.m. 21.00
Thuiswedstrijden op zondag om 9.30

U12

Trainingen op maandag en woensdag van 18.10 t.e.m. 19.30
Thuiswedstrijden op zondag om 9.30

U11

Trainingen op maandag en woensdag van 18.10 t.e.m. 19.30
Thuiswedstrijden op zaterdag om 9.30

U10

Trainingen op maandag en woensdag van 18.10 t.e.m. 19.30
Thuiswedstrijden op zaterdag om 9.30

U9

Trainingen op maandag en woensdag van 18.10 t.e.m. 19.30
Thuiswedstrijden op zaterdag om 9.30 (team A), 11.45 (team B) en zondag om 9.30 (team C)

U8

Trainingen op maandag en woensdag van 18.10 t.e.m. 19.30
Thuiswedstrijden op zaterdag om 11.45 (team A en B) en zondag om 9.30 (team C)

U7

Trainingen op maandag en woensdag van 17.00 t.e.m. 18.00
Thuiswedstrijden op zaterdag om 11.45

U6

Trainingen op maandag en woensdag van 17.00 t.e.m. 18.00
Thuiswedstrijden op zaterdag om 13.30

Jeugd keepers

Trainingen op maandag:
U10-U12 van 18.10 tot 19.30
U13-U15 van 19.40 tot 21.00

keyboard_arrow_up

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x