Sporting Kortenberg wint topper op KVC Kessel-Lo 2000 B
Sporting Kortenberg en KVC Kessel-Lo B hielden elkaar relatief in evenwicht in de eerste helft, toch kwam Kortenberg soms iets alerter voor de dag. In de tweede helft gingen de geel-zwart getinte bezoekers erop en erover. Nadat ze hun eerste match van Kampenhout B wonnen met 6-2, doen de voorlopige leiders van Kortenberg in vierde provinciale C een goede zaak qua doelsaldo.
Na vijf minuten bracht thuisploeg Kessel-Lo B het eerste gevaar, Staudt ging rechts door en mikte hem naar de verste hoek voorbij bezoekende doelman De Bel. De bal hobbelde naast de tweede paal. Een afstandsschot van Hanssens was het enige wat de bezoekers daar voorlopig tegenover plaatsten in een partij waarin er veel afvalvoetbal viel te noteren op het middenveld. Net voor het half uur won Du Mong een kopduel en omspeelde hij enkele thuisspelers om het in de verste hoek af te werken, 0-1.
Aan de overzijde kopte Sharma de rebound van een schot op doelman De Bel. Bezoeker Stevens stoorde tussendoor hoog en dat leverde soms balwinst op. 0-1 half time.
De tweede helft was amper begonnen of Andries kopte op doel, thuisgoalie Noten tikte over. Kort nadien krijgt Andries de bal en verwerkt deze in doel, 0-2. Op corner realiseerden de Leuvenaars de aansluitingstreffer, Staf kopte een corner vanaf rechts droog in de linkerhoek, 1-2.
Du Mong liet met een afstandsschot de 1-3 noteren. Kessel-Lo dreigde andermaal via Staf op corner op het uur, zijn kopbal ging dezelfde richting uit maar vloog naast. Staudt kwam aan de eerste paal in schietpositie maar De Bel pakte voor Kortenberg rond de 75ste minuut. Op minuut 82 ging Du Mong op snelheid door op het middenveld, hij trok naar links en gaf goed voor op Hanssens die niet aarzelde, 1-4. Kort nadien scoorde de kapitein de 1-5, eerst kopte hij op keeper Noten, in de rebound was het wel raak. Op het einde maakte Van Aerschot er nog 2-5 van, notabene een voormalige speler bij Kortenberg.
Doelpunten: 29′ Du Mong (0-1), 46′ Andries (0-2), 48′ Staf (1-2), 56′ Du Mong (1-3), 82′ en 85′ Hanssens (1-4 en 1-5), 90′ Van Aerschot (2-5)
12 September 2021
Promovendus Kessel-Lo klopte leider RWDM B
De meiden van KVC Kessel-Lo 2000 realiseerden in tweede provinciale een ware stunt door de tot voor kort ongeklopte Brusselsen te verslagen met 3-1.
25 October 2022
SC Aarschot pakt een 6 op 6 na een nipte thuiszege tegen KVC Kessel-Lo 2000
De eerste helft was voor het thuisteam, daarin scoorden ze ook via El Assaoui die in het slot geblesseerd uitviel. In de tweede helft vertoonden de Leuvense bezoekers meer diepte in hun acties wat ook leidde tot meer gevaar
26 September 2022
Topklasser OH Leuven tikt dappere tweedeprovincialer KVC Kessel-Lo 2000 uit
In het eerste oefenduel voor beide Leuvense teams viel een gezellige sfeer te noteren op het trainingsveld van de topklasser. Enkele honderden toeschouwers zagen dat OHL de controle had, K.V.C. Kessel-Lo 2000 kon er enkele keren uitkomen.
15 June 2022
KVC Kessel-Lo 2000 pakt eerste zege maar krijgt zware dobber te verwerken!
10 September 2021
KVC Kessel-Lo 2000 recht de rug na uitvallen eerste doelman Beelen
14 September 2021