Topklasser OH Leuven tikt dappere tweedeprovincialer KVC Kessel-Lo 2000 uit
In het eerste oefenduel voor beide Leuvense teams viel een gezellige sfeer te noteren op het trainingsveld van de topklasser aan de Korbeekdamstraat in Oud-Heverlee, de Banqup Academy. Ze gingen bij een aangenaam weertje rusten bij 3-0, onder andere Maertens en Breughelmans deden de score in de tweede helft oplopen.
Enkele honderden toeschouwers zagen dat OHL de controle had, Kessel-Lo kon er enkele keren uitkomen
OHL-aanwinst Holzhauser opende al snel de score via een licht toegekende vrije trap die hij fraai in de rechterhoek raak trapte. KVC-doelman Beelen kon er niet bij.
De Norre besloot nadien op de benen van Beelen. De strafschop viel nadat Makengo Nsingi en niet de bal zou geraakt hebben, daar bestond stevige twijfel over. Holzhauser zette hem zelf om. KVC stak enkele keren de neus aan het venster zonder echt gevaarlijk te zijn. Van Aerschot werd diep gestuurd, maar kon er net niet aan. Bezoeker Peeters won de spurt tegen zijn rechtstreekse tegenstander en haalde de achterlijn, maar leed daar aan balverlies. Nsingi scoorde net voor rust de 3-0.
In de tweede helft kroonde doelman Beelen zich als beste bezoeker met sterke reddingen
Houben werd offside afgevlagd anders was hij alleen doorgelopen naar goalie Ravet. Na afloop waren beide partijen tevreden, voor OHL betekende dit het begin naar volgend seizoen toe. Ze trekken op stage naar het Nederlandse Horst. Ter afsluiting daarvan spelen ze op 23 juni vanaf 17 uur een oefenduel tegen RFC Liège. Daarna volgen oefenduels van OH Leuven tegen Sporting Charleroi (zaterdag 2 juli, 18 uur Banqup Academy) en tegen Beerschot (woensdag 6 juli). De partij tegen Charleroi valt gratis bij te wonen, deze tegen Beerschot vindt plaats achter gesloten deuren.
De tweedeprovincialer kan nu enkele weken uitblazen. Ook hun fans waren tevreden na een lang seizoen. “Het kon erger. We hebben meer goals binnengekregen tegen kampioen Herent dan vandaag tegen OHL”, werd er besloten met een kwinkslag.
Bron: regiosport
15 June 2022
Promovendus Kessel-Lo klopte leider RWDM B
De meiden van KVC Kessel-Lo 2000 realiseerden in tweede provinciale een ware stunt door de tot voor kort ongeklopte Brusselsen te verslagen met 3-1.
25 October 2022
SC Aarschot pakt een 6 op 6 na een nipte thuiszege tegen KVC Kessel-Lo 2000
De eerste helft was voor het thuisteam, daarin scoorden ze ook via El Assaoui die in het slot geblesseerd uitviel. In de tweede helft vertoonden de Leuvense bezoekers meer diepte in hun acties wat ook leidde tot meer gevaar
26 September 2022
KVC Kessel-Lo 2000 pakt eerste zege maar krijgt zware dobber te verwerken!
10 September 2021
Sporting Kortenberg wint topper op KVC Kessel-Lo 2000 B
12 September 2021
KVC Kessel-Lo 2000 recht de rug na uitvallen eerste doelman Beelen
14 September 2021